Logopasja. Kim jesteśmy?

Logopasja. Kim jesteśmy?

Wszystko zaczęło się w 2012 roku, od bloga logopedycznego www.logopasja.pl którego autorką jest Kamila Czachorowska, neurologopeda z pasją do rozwoju i osoba o nieprzeciętnej kreatywności. Blog na początku dedykowany jedynie logopedom, aktualnie odwiedzany jest przez tysiące osób szukających profesjonalnych treści z zakresu logopedii.

Odwiedzają nas również rodzice dzieci, które potrzebują terapii rozwojowej, mowy oraz wymowy.

Kamila jest absolwentką m.in. Uniwersytetu Gdańskiego oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku studiów magisterskich: Logopedia, o specjalizacji Neurologopedycznej. Jest również autorką wielu materiałów, gier, książek, szkoleń oraz całej metodologii pracy zdalnej. Więcej informacji o jej twórczości można znaleźć na blogu!

W latach 2013-2018 Kamila prowadziła prywatny gabinet terapeutyczny w Wielkiej Brytanii, zdobywając doświadczenie przy pracy z dziećmi dwujęzycznymi. Właśnie tam, ze względu na bardzo ogromne zapotrzebowanie powstała Zdalna Terapia Logopedyczna™. Aktualnie Członek Zarządu i Dyrektor Merytoryczny firmy Logopasja sp. z o.o.


Zapisz się na bezpłatną konsultację

Zadzwonimy do Ciebie w dogodnym terminie, omówimy sytuację Twojego dziecka, odpowiemy na Twoje pytania i podpowiemy co robić dalej. Za darmo i bez zobowiązań!