10/06/2023

Program lojalnościowy

Program lojalnościowy

Dla naszych stałych oraz wszystkich nowych Klientów wprowadzamy prosty i konkretny program lojalnościowy. Szczegóły wszystkich elementów programu są dokładnie opisane w naszym regulaminie.

W skład programu lojalnościowego wchodzą:

 1. Finansowa gwarancja rezultatów.
 2. Bezpłatna konsultacja logopedyczna.
 3. Bezpłatna terapia logopedyczna.
 4. Rabat 50% na terapię logopedyczną.
 5. Rabat 15% na terapię dla rodzeństwa.
 6. Możliwość zawieszenia terapii.
 7. Zamknięta grupa na Facebook.
 8. Grupowe spotkania online.
 9. Gwarancja ceny przez cały okres terapii

Finansowa gwarancja rezultatów

Na początek sprawy najważniejsze, czyli nasza gwarancja rezultatów, którą składamy przed rozpoczęciem współpracy. Obiecujemy Wam, że jeżeli terapia pod naszymi skrzydłami nie przyniesie efektów, to zwrócimy Wam pieniądze. Jedynym warunkiem jest sumienna praca z dzieckiem w domu.

Bezpłatna konsultacja logopedyczna

Zanim zaczniemy współpracę terapeutyczną oferujemy naszym Klientom bezpłatną konsultację. Rozmowa z naszym specjalistą pozwoli ustalić czy faktycznie dziecko potrzebuje pomocy terapeutycznej, oraz w jakim kierunku Rodzice powinni szukać pomocy. Konsultacja zwykle trwa około 30 minut i jest umawiana indywidualnie z każdą zgłaszającą taką potrzebę osobą.

Bezpłatna terapia logopedyczna

Jeżeli pracujecie z nami od jakiegoś czasu to doskonale wiecie, jak podchodzimy do terapii i jakie efekty przynosi nasza Zdalna terapia logopedyczna™ oraz współpraca z zespołem Logopasji™.

Aby otrzymać bezpłatny miesiąc terapii wystarczy, że polecicie nas swoim znajomym lub rodzinie. Przy składaniu zamówienia na Pakiet diagnostyczny osoba z polecenia powinna przesłać na nasz adres (terapia@logopasja.pl) następujące informacje w notatce:

 • Imię i nazwisko Waszego dziecka
 • Numer Pakietu terapeutycznego, na którym aktualnie jesteście

Po weryfikacji nowego zgłoszenia otrzymacie bezpłatną terapię przez miesiąc.

Pamiętajcie o tym, ile dobra możecie zrobić dla dziecka i rodziny, która wejdzie w terapię z polecenia. To jest bardzo szlachetny gest, pomóc drugiemu człowiekowi. Tym bardziej, że sami wiecie jakie efekty przynosi Zdalna terapia logopedyczna.

PS: Nie ma ograniczeń, możecie nas polecać cały czas!

50% rabat na terapię logopedyczną

Jeżeli pracujecie z nami już od 3-4 miesięcy to wiecie już jak mocno się przykładamy do naszej pracy. Po takim czasie warto pomyśleć o rzetelnej opinii naszych usług. Za wystawienie opinii oferujemy rabat 50% na terapię logopedyczną przez miesiąc – Zapraszamy do Google [LINK]

Zniżka na terapię dla rodzeństwa

Jeżeli macie dwójkę dzieci, które chcecie oddać w nasze ręce, to możecie otrzymać rabat 15%. Wystarczy zaznaczyć chęć pracy z rodzeństwem podczas konsultacji. Otrzymacie wtedy kod rabatowy, który będzie można wykorzystać na stronie. Oczywiście zniżka obejmuje cały pakiet usług, czyli diagnozę, terapię jak i pozostałe elementy całej usługi terapeutycznej, którą oferujemy!

Możliwość zawieszenia terapii

Rozumiemy, że czasem w życiu zdarzą się nieoczekiwane sytuacje, takie jak np. choroba, nieplanowany wyjazd czy też planowany długi urlop. Dlatego przygotowaliśmy dla Was możliwość zawieszenia terapii na jeden miesiąc. W tym czasie macie dostęp do Waszej dokumentacji, a terapeuta czeka na powrót, aby móc przygotować dla Was nowe materiały. Koszt zawieszenia terapii to 29 EUR.

Zamknięta grupa na FB

Grupa, na której możecie poznać innych rodziców, wspierać się nawzajem oraz zadawać pytania. Nikogo nie zostawimy w potrzebie! Dostęp do grupy przydzielany jest za pomocą kodu, który otrzymujecie podczas zamawiania terapii.

Grupowe spotkania online

Co miesiąc organizujemy grupowe spotkania online, na których odpowiadamy na Wasze pytania i opowiadamy o rozwoju mowy dzieci. Spotkania prowadzi oczywiście “szefowa”, czyli Kamila Czachorowska 🙂

Gwarancja ceny terapii

Jeżeli zdecydujecie się nam zaufać i rozpoczniecie Zdalną terapię logopedyczną, to gwarantujemy Wam stałą cenę do końca terapii. To znaczy, że przez cały okres trwania terapii nie będzie drożej, może być tylko taniej! 🙂

Szczegółowe informacje na temat programu lojalnościowego i zasad udzielania usług są dostępne w naszym regulaminie.