10/06/2023

Program lojalnościowy

Program lojalnościowy

Dla naszych stałych oraz wszystkich nowych Klientów wprowadzamy prosty i konkretny program lojalnościowy. Szczegóły wszystkich elementów programu są dokładnie opisane w naszym regulaminie.

W skład programu lojalnościowego wchodzą:

  1. Finansowa gwarancja rezultatów.
  2. Bezpłatna konsultacja logopedyczna.
  3. Bezpłatna terapia logopedyczna.
  4. Zniżka 15% na terapię dla rodzeństwa.
  5. Zamknięta grupa na Facebook.
  6. Cykliczne webinary online.

Finansowa gwarancja rezultatów

Na początek sprawy najważniejsze, czyli nasza gwarancja rezultatów, którą składamy przed rozpoczęciem współpracy. Obiecujemy Wam, że jeżeli terapia pod naszymi skrzydłami nie przyniesie efektów, to zwrócimy Wam pieniądze. Jedynym warunkiem jest sumienna praca z dzieckiem w domu.

Bezpłatna konsultacja logopedyczna

Zanim zaczniemy współpracę terapeutyczną oferujemy naszym Klientom bezpłatną konsultację. Rozmowa z naszym specjalistą pozwoli ustalić czy faktycznie dziecko potrzebuje pomocy terapeutycznej, oraz w jakim kierunku Rodzice powinni szukać pomocy. Konsultacja zwykle trwa około 30 minut i jest umawiana indywidualnie z każdą zgłaszającą taką potrzebę osobą.

Bezpłatna terapia logopedyczna

Jeżeli pracujecie z nami od jakiegoś czasu to doskonale wiecie, jak podchodzimy do terapii i jakie efekty przynosi Zdalna Terapia Logopedyczna™ oraz współpraca z naszym zespołem.

Aby otrzymać bezpłatną terapię przez 1 miesiąc wystarczy, że polecicie nas swoim znajomym lub rodzinie. Przy składaniu zamówienia na Zdalną Terapię Logopedyczną™ osoba z polecenia powinna przesłać na nasz adres (terapia@logopasja.pl) następujące informacje w notatce:

  • Imię i nazwisko Waszego dziecka
  • Numer Pakietu terapeutycznego, na którym aktualnie jesteście

Po weryfikacji nowego zgłoszenia otrzymacie bezpłatną terapię przez miesiąc.

Pamiętajcie o tym, ile dobra możecie zrobić dla dziecka i rodziny, która wejdzie w terapię z polecenia. To jest bardzo szlachetny gest, pomóc drugiemu człowiekowi. Tym bardziej, że sami wiecie jakie efekty przynosi Zdalna Terapia Logopedyczna™.

PS: Nie ma ograniczeń, możecie nas polecać cały czas!

Zniżka na terapię dla rodzeństwa

Jeżeli macie dwójkę dzieci, które chcecie oddać w nasze ręce, to możecie otrzymać rabat 15%. Wystarczy zaznaczyć chęć pracy z rodzeństwem podczas konsultacji. Otrzymacie wtedy kod rabatowy, który będzie można wykorzystać na stronie. Oczywiście zniżka obejmuje cały pakiet usług, czyli diagnozę, terapię jak i pozostałe elementy całej usługi terapeutycznej, którą oferujemy!

Zamknięta grupa na FB

Grupa, na której możecie poznać innych rodziców, wspierać się nawzajem oraz zadawać pytania. Nikogo nie zostawimy w potrzebie! Dostęp do grupy przydzielany jest za pomocą kodu, który otrzymujecie podczas zamawiania terapii.

Cykliczne webinary online

Co miesiąc organizujemy wewnętrzne webinary online, na których odpowiadamy na Wasze pytania i opowiadamy o rozwoju mowy dzieci. Spotkania prowadzi oczywiście “szefowa”, czyli Kamila Czachorowska 🙂

Aktualizacja 01.01.2024