10/06/2023

Bezpłatna terapia logopedyczna

Program lojalnościowy

Drodzy Rodzice.

Dziękujemy Wam za to, że nam zaufaliście. Cieszymy się, że dołączacie do setek rodzin, którym skutecznie pomagamy już od 2013 roku. Jesteśmy absolutnie przekonani, że wspólnymi siłami uda nam się rozwiązać nawet najtrudniejszą zagadkę, z którą przyjdą do nas Wasze Kochane Dzieci.

W ramach podziękowania wprowadzamy prosty i konkretny program lojalnościowy. Dzięki niemu będziemy w stanie świadczyć usługi jeszcze lepszej jakości i pomagać większej liczbie rodzin, na całym świecie, a Wy będziecie mogli cieszyć się z efektów terapii oraz patrzeć trochę spokojniej w przyszłość.

W skład programu lojalnościowego wchodzą:

  1. Bezpłatna terapia logopedyczna.
  2. Zniżka 20% na zamówienie.
  3. Zniżka 15% na diagnozę dla rodzeństwa.
  4. Zniżka 10% na terapię dla rodzeństwa.
  5. Finansowa gwarancja rezultatów.

Bezpłatna terapia logopedyczna

Oferujemy Wam bezpłatną terapię logopedyczną w zamian za polecenia. Proste! Jeżeli pracujecie z nami od jakiegoś czasu to doskonale wiecie, jak podchodzimy do terapii i jakie efekty przynosi Zdalna Terapia Logopedyczna™ i współpraca z naszym zespołem!

Aby otrzymać bezpłatny Pakiet terapeutyczny wystarczy, że polecicie nas swoim znajomym lub rodzinie. Przy składaniu zamówienia na Pakiet diagnostyczny, osoba z polecenia powinna wpisać następujące informacje w notatce:

  • Imię i nazwisko Waszego dziecka
  • Numer Pakietu terapeutycznego, który aktualnie przerabiacie

Dzięki temu będziemy mogli zweryfikować autentyczność zgłoszenia. Po opłaceniu diagnozy przez nowego klienta otrzymacie swój bezpłatny Pakiet terapeutyczny!

Pamiętajcie o tym, ile dobra możecie zrobić dla dziecka i rodziny, która wejdzie w terapię z polecenia. To jest bardzo szlachetny gest, pomóc drugiemu człowiekowi. Tym bardziej, że sami wiecie jakie efekty przynosi Zdalna Terapia Logopedyczna™.

PS: Nie ma ograniczeń, możecie nas polecać cały czas! 🙂

Kupon 20% na zamówienie

Aby otrzymać jednorazowy kupon 20% wystarczy podzielić się opinią na temat współpracy z nami na jednym z portali społecznościowych, na których jesteśmy aktywni:

Po wysłaniu opinii poprosimy również o e-mail na adres terapia@logopasja.pl Dokonamy wtedy weryfikacji opinii i prześlemy kod, który będzie można wykorzystać w sklepie.

Kupon można wykorzystać tylko raz! Zachęcamy zatem do zamówienia większej liczby Pakietów terapeutycznych. Limit to 3 pakiety na zamówienie.

Uwaga! Kupon można wykorzystać dopiero po wejściu w terapię! Proponujemy napisać szczerą opinię po 2-3 pakietach, aby była bardziej wiarygodna 🙂

Zniżka na diagnozę dla rodzeństwa

Sprawa jest prosta. Jeżeli macie dwójkę dzieci, które chcecie poddać naszej diagnozie to napiszcie e-mail na adres terapia@logopasja.pl, a otrzymacie kupon zniżkowy o wartości 15% przy jednoczesnym zakupie 2 Pakietów diagnostycznych. Więcej informacji możecie uzyskać podczas bezpłatnej konsultacji, na którą można zapisać się na naszej stronie.

Zniżka na terapię dla rodzeństwa

Jak wyżej! Jeżeli macie dwójkę dzieci w terapii to napiszcie e-mail na adres terapia@logopasja.pl, a otrzymacie indywidualny kupon zniżkowy o wartości 10% przy jednoczesnym zakupie 2 Pakietów terapeutycznych. Dzięki niemu terapia będzie trochę mniej ciążyć na portfelu, a Wasze dzieci otrzymają taką sama pomoc.

Finansowa gwarancja rezultatów

W dużym skrócie, obiecujemy Wam, że nasza terapia jest skuteczna i przyniesie bardzo dobre efekty. Jeżeli tak się nie stanie zwrócimy Wam pieniądze za wykupione Pakiety terapeutyczne. Rozwijamy naszą metodologię pracy od 2013 roku i doskonale wiemy, co jesteśmy w stanie razem osiągnąć dzięki Zdalnej Terapii Logopedycznej. Aby dowiedzieć się o szczegółach warunków gwarancji zapraszamy do regulaminu naszej strony internetowej.Aktualizacja 05.07.2023