07/01/2017

Jak działa Zdalna Terapia Logopedyczna™?

Jakim dzieciom możemy pomóc?

Tym, które nie mówią wcale lub mówią bardzo mało

Które mieszkają za granicą i słabo mówią po Polsku

Z opóźnionym rozwojem mowy (ORM)

Z zaburzeniem mowy o typie afazji

Z autyzmem

Z Zespołem Aspergera

Z Zespołem Downa

Z niedosłuchem

Z dysleksją

Z wadami wymowy

W wieku od 1+

W przypadku innych, skomplikowanych powikłań i zespołów


Jak wygląda Zdalna terapia logopedyczna™?

Krok 1 – Nowy Pakiet terapeutyczny

Terapeuta co 4 tygodnie przygotowuje tzw. Pakiet terapeutyczny dostosowany do potrzeb Twojego dziecka.

Krok 2 – Praca w domu z dzieckiem

Zaangażowanie rodzica jest kluczowym elementem każdej terapii. Do wykonania ćwiczeń potrzebna będzie drukarka, kredki, zabawki oraz przedmioty codziennego użytku. Naszym zadaniem jest nauczyć rodzica pracy z dzieckiem w domu.

Krok 3 – Analiza postępów

Każdy Pakiet terapeutyczny kończy się dokładną analizą postępów pracy dziecka i rodzica. Wszystko dzięki naszej innowacyjnej metodzie raportowania i dokumentacji postępów.


Co zawiera Pakiet terapeutyczny?

Indywidualny plan terapii

Wszystkie ćwiczenia dobierane są na podstawie diagnozy i postępów w terapii. Każdy Pakiet terapeutyczny jest unikalny i dostosowany do konkretnej sytuacji dziecka.

Materiały instruktażowe oraz ćwiczeniowe

Wszystkie ćwiczenia i zadania są dokładnie wytłumaczone na filmach instruktażowych. Materiały dostępne są na platformie online.

Wsparcie terapeuty

Brak sztywnych godzin konsultacji. Za każdym razem kiedy macie pytanie lub problem – jesteśmy do Waszej dyspozycji. Wystarczy telefon, SMS lub e-mail.

Dostęp do materiałów 24/7

Wszystkie zadania, materiały graficzne, filmy oraz dokumentacja terapii znajdują się w bezpiecznej chmurze danych. Dbamy o Wasze dane!


Korzyści terapii zdalnej

Oszczędzasz czas

Ćwiczysz z dzieckiem w domu kiedy masz na to czas. Nie musisz nigdzie dojeżdżać ani organizować życia prywatnego według dostępności terapeuty.

Oszczędzasz pieniądze

Wizyta w gabinecie logopedycznym to jednorazowa opłata minimum 50 EUR. U nas opłacasz jeden Pakiet terapeutyczny średnio raz na cztery tygodnie, a terapeuta jest dostępny wtedy kiedy tego potrzebujesz.

Rezultaty gwarantowane!

Jeżeli po 4 Pakietach terapeutycznych nie będzie widać rezultatów to zwrócimy poniesione koszta terapii! Lubimy się tym chwalić bo nigdy się to nie zdarzyło! Zapraszamy do zapoznania się z opiniami.


Zapisz się na bezpłatną konsultację

.