07/01/2017

Jak działa Zdalna Terapia Logopedyczna™?

Jak działa Zdalna Terapia Logopedyczna™?


Terapeuta co 3 tygodnie przygotowuje Wam tzw. Pakiet terapeutyczny. Ćwiczenia dobrane są indywidualnie dla Twojego dziecka.

Do wykonania zadań potrzebne będą Wam jedynie przedmioty codziennego użytku. Terapia w domu jest prosta, szybka i skuteczna. Wystarczy 15 minut dziennie.

Każdy Pakiet terapeutyczny kończy się oceną i analizą postępów pracy. Dzięki naszej innowacyjnej metodzie terapii rezultaty widać już po pierwszych 3 pakietach!


Jakim dzieciom możemy pomóc?


Tym, które nie mówią wcale lub mają bardzo mały zasób słownictwa jak na swój wiek.

Nasza specjalizacja to trudne przypadki, czyli np. opóźniony rozwój mowy (ORM), zaburzenie mowy o typie afazji, Autyzm, Zespół Aspergera, Zespół Downa, Zespół Silvera-Russela, niedosłuch, dysleksja, wady wymowy.


Co zawiera Pakiet terapeutyczny?


Zestaw 7 zadań przygotowanych przez logopedę indywidualnie dla Twojego dziecka.

Filmy instruktażowe, na których znajdziesz dokładnie wytłumaczone zadania.

Indywidualny opiekun – logopeda. Brak sztywnych godzin konsultacji. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, wystarczy telefon, SMS lub e-mail.

Dostęp do platformy 24/7. Wszystkie zadania, filmy instruktażowe, dokumentacja diagnozy oraz terapii znajdują się w bezpiecznej chmurze danych online.


Korzyści terapii zdalnej

Oszczędzasz czas

Ćwiczysz z dzieckiem w domu kiedy masz na to czas. Nie musisz nigdzie dojeżdżać ani organizować życia prywatnego według dostępności terapeuty.

Oszczędzasz pieniądze

Wizyta w gabinecie logopedycznym to jednorazowa opłata minimum 50EUR. U nas opłacasz jeden Pakiet terapeutyczny średnio raz na kilka tygodni, a terapeuta jest dostępny wtedy kiedy tego potrzebujesz.

Rezultaty gwarantowane!

Jeżeli po 4 Pakietach terapeutycznych nie będzie widać rezultatów to zwrócimy poniesione koszta terapii! Lubimy się tym chwalić bo nigdy się to nie zdarzyło! Zapraszamy do zapoznania się z opiniami.


Zapisz się na bezpłatną konsultację

.