07/01/2017

Jak działa Zdalna Terapia Logopedyczna Logon™?

Jakim dzieciom możemy pomóc?

Tym, które nie mówią wcale lub mówią bardzo mało

Które mieszkają za granicą i słabo mówią po Polsku

Z opóźnionym rozwojem mowy (ORM)

Z zaburzeniem mowy o typie afazji

Z autyzmem

Z Zespołem Aspergera

Z Zespołem Downa

Z niedosłuchem

Z dysleksją

Z wadami wymowy

W wieku od 1+

W przypadku innych, skomplikowanych powikłań i zespołów

Poznaj opinie rodziców


Jak dokładnie wygląda terapia?

Krok 1. Nowy Pakiet Terapeutyczny

Terapeuta przygotowuje pakiet ćwiczeń dostosowany do potrzeb Twojego dziecka. Jeden Pakiet Terapeutyczny Logon™ wystarczy na 3-4 tygodnie terapii.

Krok 2. Praca w domu z dzieckiem

Zaangażowanie rodzica jest kluczowym elementem każdej terapii. Do wykonania ćwiczeń potrzebna będzie drukarka, kredki, zabawki oraz przedmioty codziennego użytku.

Krok 3. Konsultacja z Terapeutą Logon™

Każdej rodzinie przydzielamy opiekuna – Terapeutę Logon™. To właśnie on poprowadzi rodzica przez proces terapii. Będzie zawsze gotowy do pomocy, dostępny pod telefonem i mailem.

Krok 4. Analiza postępów

Każdy Pakiet Terapeutyczny kończy się dokładną analizą i omówieniem postępów postępów pracy dziecka i rodzica. Na podstawie odesłanych materiałów Terapeuta opracuje kolejny Pakiet Terapeutyczny.

Rozpocznij terapię Logon™


Jak wygląda Pakiet Terapeutyczny?

Indywidualny plan terapii

Wszystkie ćwiczenia dobierane są na podstawie postępów dziecka. Każdy Pakiet Terapeutyczny jest unikalny i dostosowany do konkretnego przypadku.

Materiały instruktażowe oraz ćwiczeniowe

Wszystkie ćwiczenia i zadania są dokładnie wytłumaczone na filmach instruktażowych. Materiały dostępne są na platformie online.

Wsparcie terapeuty

Brak sztywnych godzin konsultacji. Za każdym razem kiedy macie pytanie lub problem – jesteśmy do Waszej dyspozycji. Wystarczy telefon, SMS lub e-mail.

Dostęp do systemu 24/7

Wszystkie zadania, materiały graficzne, filmy oraz dokumentacja terapii znajdują się w bezpiecznej chmurze danych.

Rozpocznij terapię Logon™


Korzyści terapii zdalnej

Oszczędzas czas

Ćwiczysz z dzieckiem w domu kiedy masz na to czas. Nie musisz nigdzie dojeżdżać ani organizować życia prywatnego według dostępności terapeuty.

Oszczędzasz pieniądze

Każda wizyta w gabinecie logopedycznym to jednorazowa, wysoka opłata. U nas opłacasz Pakiety Terapeutyczne średnio raz na miesiąc, a terapeuta jest dostępny non-stop. Dajemy również finansową gwarancję rezultatów terapii!

Dostęp do materiałów 24/7

Nasi graficy i terapeuci pracują bardzo ciężko, aby przygotować materiały najlepszej jakości. Każdy pakiet jest opisany oraz omówiony szczegółowo na filmie instruktażowym.

Terapia szyta na miarę

Każdy kolejny Pakiet Terapeutyczny Logon™ to zadania dostosowane do potrzeb Twojego dziecka. Dostępne za pomocą jednego kliknięcia myszką.


Zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą!

.

Pomóż innym rodzicom i podziel się!